Flaş Haber

 

UNICEF

Anasayfa
Işıl Yayınevi

Merhaba,

          "Çocuklar okumayı sevsin diye..."

           Amacımızı ortaya koyan bu sözü kendimize slogan olarak seçtik. Ağaç yaşken eğilir diyenlerin anlatmak istediğini görüp, kendine, çocuklarına pay çıkaran, hayat boyu kitap okumanın önemine ve faydalarına bizim kadar inanan herkese bir parça yardımımız olabilsin diye...

           Kitap okuma alışkanlığının küçük yaşlarda kazanıldığına inanan Işıl Yayınevi, sadece çocuklara yönelik yayınlar yapmaktadır. Sitemiz içinde bizim ve yazarlarımız hakkında da bilgiler içeren sayfalar bulunmaktadır. Bizimle ilgili biraz daha detaylı bilgiyi "Biz Kimiz" başlığında bulabilirsiniz.

          Milli Eğitim Bakanlığımızın el yazısına verdiği önem sonucunda bizim de çeşitlerimiz arasına kattığımız el yazılı renkli hikayeler son dönemde yeni çıkan serilerimiz oldu.

          Yazdığınız mesajları her zaman dikkatle okuyoruz. Övgü dolu mesajlarınızdan olduğu kadar öneri ve eleştirilerinizi içeren mesajlardan da büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimler sonucunda haklı olduğunuzu gördüğümüz konularda bazı kitaplarımızda değişiklikler yaptık. Bu değişiklikleri de yakında ürünlerimiz sayfasından izleyebilirsiniz. 

           Önerilerinizle en doğru yayıncılığı yaparak ortak amaçlarımıza ulaşmak dileğiyle...

           Çocuklar okumayı sevsin diye...

 

                                                                  IŞIL YAYINEVİ

 

Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
(C) 2019 .: Işıl Yayınevi :.